Mağaza | İmalat Adresimiz

Mağaza           ; Taşdelen Cad. No:102 Siteler/Ankara

İmalat / Atölye ; Aliersoy Mah. Reyhan Cad. No :70 Siteler / Ankara

Telefon

Gsm: 0542 435 51 10

Gelişen ve büyüyen organizasyon yapısıyla yeni bir atılım gerçekleştirerek 1986 yılında ankara sitelerde kurulan firmamız Çetinkaya Mutfak 2020  yılından itibaren şirket profilini ve vizyonunu değiştirerek sektördeki faaliyetlerini  DekorcuZade Concept markası adı altında emin adımlarla sürdürmeye devam etmektedir. Yüksek hedefler, ileri bir teknoloji ve çağdaş bir anlayış gerektirir…

KEŞİF VE FİYATLANDIRMA SÜRECİ

Keşiflerimiz ücretlidir .Taleplerinize göre kesif ve tasarım yapmaktayız. DekorcuZade sıradan bir mutfakçı yada tadilatçı değil kişiye özel butik evler ,butik dolaplar yapan bir tasarım ve dekorasyon firmasıdır. Sonrasında sizleri mağazamıza davet ediyoruz. Ürün seçimi yaptıktan sonra fiyatlandırmayı çıkartıyoruz. Onayınız sonrası sözleşmemizi yapıyoruz. Sonrasında tasarım ve proje aşamasını yapıyoruz. Ve imalat sürecine start veriyoruz.

Ankara anahtar teslim dekorasyon ve tadilat firması olarak, işimizi seviyoruz ve her yeni projeye aynı heyecanla başlıyoruz. Tadilat ve dekorasyon projelerinde ufak detayların ne kadar önemli olduğunu biliyor ve müşteri memnuniyetini en büyük kazanç sayıyoruz. Dekorasyon ve tadilat, mutfak dolabı ve özel dolap, ray dolap, vestiyer, ahşap iç kapı, dekorasyon vs. konularında müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Mutlu müşterilerimiz arasında yer almak için aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Keşif İçin Hemen Bizi Arayın!

Ücretsiz Keşif İçin
Hemen Bizi Arayın!

Nerdeyiz?

İletişim Formu

Mesajı Gönder