Çetinkaya Mutfak_Yapı_Dekorasyon; Sürekli yenilenen teknolojiyi tüketicisiyle buluşturan Çetinkaya Mutfak ,sektörde kaliteyi, estetiği ve görselliği her geçen gün yükseltmiş ve bu konuda lider firmalar arasındaki yerini almıştır. Çetinkaya ürünlerinde kolay temizlenebilme ve rutubete mukavemet özelliği artırılmış TSE belgeli ürünler kullanmaktadır. Bunların arasında ithal masif, doğal ahşap kaplama, mdf üzerine pvc kaplama, polimer esaslı kaplama, laminat kaplama, antitoksit lake yüzey, akrilüx kaplama ve lamine yüzeyler bulunmaktadır.
Çetinkaya Ürünleri ,ahşap sektöründe kazanılan deneyim ve birikimle 1986 yılında kurulan Çetinkaya ahşap ürünleri san.tic.lmt.şti. tarafından üretilmektedir.Çetinkaya Mutfak, üretim kalitesine verdiği önem doğrultusunda, teknolojiye ve insana yönelik yatırımlarını sürekli artırarak modüler mobilya sektörünün gelişiminde öncü rol oynamıştır. Belirlenen büyük hedeflere ulaşabilmek üzere alt yapısına önemli yatırımlar yapan çetinkaya Mutfak,Ankara sitelerde bulunan üretim tesislerimizde en son teknoloji kullanılarak, modern bir anlayışla üretilmektedir
Yüksek hedefler, ileri bir teknoloji ve çağdaş bir anlayış gerektirir…
Global bir marka olma yönündeki hedefleri doğrultusunda dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Çetinkaya Mutfak, üretimden dağıtıma kadar her sürecin elektronik ortamda takibini sağlayan güçlü bir elektronik alt yapıya sahiptir. Kullanılan üstün teknoloji ve uygulanan ERP sistemi ile üretim sürecinde sağlanan mükemmelliğin bir sonucu olarak yıllık üretim kapasitesi önemli ölçüde artmıştır. 
Kişiye Özel Tasarımlar…
Çetinkaya mutfak , “Kişiye Özel Tasarımlar” fikrinden yola çıkarak kurulmuş bir tasarım ve üretim firmasıdır.
Fonksiyonel tasarımlar,estetik ile birleştirilip kullanıcı beğenisine sunulmaktadır. Modern hayatın tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak yapılan tasarımlara kullanıcı tarzını ve kişiliğini  yansıtmayı amaçlamaktadır.
Ürün çeşitliliği, tasarım ve malzeme farklılıklarıyla kombine edildiğinde kullanıcılara sonsuz alternatifler sunmaktadır.
Çetinkaya mutfak , kişiye özel ihtiyaçlara cevap verebilmek ve farklı çözüm önerileriyle kullanıcı beklentilerini karşılayabilmek üzere, gelişen teknolojiyi ve sektördeki yenilikleri takip etmekte ve bunları ürünlerine yansıtmaktadır.
Profesyol Çalışma Sürecimiz;
En son teknolojik makinalarla ve yaratıcılığımızla siz müşterilerimize en güzeli sunmak için çalışageldik. Profesyonel ekibimizle, güleryüzlü ve işinin ehli personelimizle size hizmet vermekteyiz.
Arayın Ücretsiz keşif ve teklif verelim.
Tel: 0542 4355110     0312 3567488
Satış Öncesi Yönlendirme ve Danışmanlık
Mutfak mobilyaları,banyo mobilyaları,vestiyer ve raydolap,ev tadilatı ,ev dekorasyonu öncesi yönlendirme, danışmanlık, projelendirme ve mimari hizmetin yanı sıra satış sonrası montaj ve servis hizmetlerini kullanıcılarına sunuyor. Mutfak, Banyo ve Masif İç Kapı,Lake Oda Kapısı,Tezgah Arası Cam,3d zemin,ev tadilatı,ev yenileme,ev dekorasyonu,anahtar teslim ev tadilatı ve ev dekorasyonu hizmetleri veren  firmamız, evinizin projesini yaparak en kısa zamanda size çözümler üretmektedir.
Ücretsiz Projelendirme ve Mimari Hizmet
İç Mimari Hizmet Kapsamında Ücretsiz Projelendirme, Tasarım ve Uygulama yapmaktayız.
  • Hazırlık ve Ön Etüd Çalışmaları
  • Ön Proje Çalışmaları
  • Kesin Proje Çalışmaları
  • Uygulama Proje Çalışmaları
  • Uygulama Projeleri
  • Sistem ve Montaj Detayları
  • İmalat Detayları
  • Teknik Şartnameler
  • Metraj, Keşif, Maliyet Analizi
Satış Sonrası Montaj ve Servis Hizmetleri
Satış öncesi ve satış sonrası, müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışan Çetinkaya Mutfak için satış, satış işlemi ile bitmez; Satış sonrası hizmetler konusunda da son derece iddialı olan Çetinkaya Mutfak’da, tüm nakliye ve montaj işlemleri, uzman ekipleri tarafından beyaz eldiven titizliği ile gerçekleştirilir. Ürünlerine ömür boyu sahip çıkan Çetinkaya Mutfak’da satış sonrası hizmetler, sadece nakliye, montaj ve garanti kapsamındaki onarım işlemleri ile sınırlı değildir.
 AMACIMIZ: Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilecek, uluslararası standartlarda  mutfak,banyo ve ray dolap üretimi yapan, mutfak, banyo, ev dekorasyon ve ev tadilat’ında aranılan etkin ve güvenilir bir kuruluş olmaktır.
HEDEFiMiZ: Müşteri ve çözüm odaklı çalışmak,müşterilerimize söz verilen zamanda eksiksiz hizmet ve ürün sunmak,
-kaliteyi her geçen gün arttırmaya yönelik çalışmalar yapmak.
-Hızlı ve doğru bir şekilde üretim yapmak.-Yeni ve özgün tasarımlarıyla estetik ihtiyaçları klasik ve modern formlarda karşılamak.-Yüksek standartların üzerine çıkabilmek amacıyla ciddi çalışmalar yapmak.-Güvenilir bir firma ile  çalışma rahatlığını müşterilerimize sağlamak. Kuruluşumuzun kalite politikasıdır.
Saygılarımızla..!
Çetinkaya Mutfak!…….
dekorcuzade-2
Dekorcuzade Concept bir Çetinkaya Mutfak kuruluşudur. 1986 yılında faaliyete başlayan Çetinkaya Mutfak 2020 yılı başı itibari ile tasarımlarını ve yaptığı tüm dekorasyon işlerini dekorcuzade concept markası adı altında yapacaktır.