Dekorcuzade Bir Çetinkaya Mutfak Kuruluşudur…

HAKKIMIZDA

Yüksek hedefler, ileri bir teknoloji ve çağdaş bir anlayış gerektirir.

Evet değerli dostlar;Ben Erhan Çetinkaya , 1986 yılında Ankara siteler’de kurulan firmamız Çetinkaya Mutfak,gelişen ve büyüyen organizasyon yapısıyla yeni bir atılım gerçekleştirerek 2020 yılından itibaren şirket profilini ve vizyonunu değiştirerek sektördeki faliyetlerini yine sitelerde açmış olduğumuz Ankara’nın en büyük dekorasyon tadilat ve mutfak dolabı mağazamız ile DekorcuZade Concept markası adı altında emin adımlarla sürdürmeye devam etmektedir. Yüksek hedefler, ileri bir teknoloji ve çağdaş bir anlayış gerektirir.DekorcuZade Concept olarak firmamız tadilat/dekor, mutfak, mobilya ve restorasyonlarla yıllardır siz değerli müşterilerimize; sıcak bir yuva sağlamak adına memnuniyetinizi ön planda tutarak; titiz ve özenli çalışmalarımızla, iç ve dış mimari tasarım alanında sizlere özel çözümler sunmaktayız. Bu çözüm odaklı tutumumuz ile kuruluş ve daha da öncesinden bu yana göstermiş olduğumuz yoğun çabalar ve titiz çalışmalarımızla birçok başarı/teşekkür ve taktirlere layık görülmüşüzdür. Bu taktir ve başarılarımızın birer eseri olan referanslarımızla sizlere bu sektörde bize olan güvenlerinizi ispatlamaktayız. Siz değerli müşterilerimiz; göstermiş oluğumuz bu tatlı yorgunluk ve titiz çalışmalarımıza şahit olmak için yapmış olduğumuz projeleri detaylı inceleyebilirsiniz. Kaliteli hayat ve Sağlıklı yaşam dileklerimiz sizlerle.Hoşça kalın, güvende kalın..

Kaliteli İşçilik

Özgün Tasarım

Müşteri Memnuniyeti

Uygun Fiyat

PROFESYOL ÇALIŞMA SÜRECİMİZ;

En son teknolojik makinalarla ve yaratıcılığımızla siz müşterilerimize en güzeli sunmak için çalışa geldik. Profesyonel ekibimizle, güler yüzlü ve işinin ehli personelimizle size hizmet vermekteyiz.

KOMPLE TADİLAT

Yapılan işe ve kullanılan malzemeye GARANTİ VERİLİR.

Ev ve işyerinizin A dan Z ye tüm dekorasyon ve tadilat işlerini uzman ekibimizle , en hızlı ve temiz işcilikle yapmaktayız.Profesyonel ekibimiz aynı zamanda komşularınızı rahatsız etmeyecek şekilde çalışmalarını sürdürür.
Çalışan ekiplerin yaptığı işler birbirine bağlıdır. İş programı yapmadan sağlıklı ve gerçek maliyet çıkarmadan atılan adımlar, size para ve zaman kaybı olarak döner

0
Yılı Aşan Tecrübe
0
Kişilik Uzman Ekip
0
Mekandan Fazla Tadilat
0
Kişiden Fazla Mutlu Müşteri

ÇALIŞMA ŞEKLİMİZ

İç Mimari Hizmet Kapsamında Ücretsiz Projelendirme, Tasarım ve Uygulama yapmaktayız.

Farklı Fikirler

Kalıplara bağlı kalmadan özgür ve cesur dekorasyon fikirleri ile müşterilerimizi hem şaşırtıyoruz hem de özgün fikirler ile görenleri hayran bırakıyoruz.

Bu Kadar Çabuk Mu?

Evinizin dekorasyonunun bu kadar çabuk biteceğini beklemiyordunuz değil mi ? O zaman doğru adrestesiniz.

Yaptığımız İşler Garantilidir!

Yapılacak işi zamanında , doğru ve eksiksiz bir şekilde teslim edilir. Yaptığımız tüm işlerimizin arkasındayız.

DekorcuZade Concept Mimarlık

30 Yılı aşan tecrübemizle mevcut ihtiyaçlara en uygun çözümü üretmek için hizmetinizdeyiz.

MEMNUNİYET GARANTİLİ HİZMET

Bizde herşeyden önce müşterilerimizin memnuniyeti gelir.

Müşterimizden Kısa Bir Yorum

Müşterimizden Kısa Bir Yorum

DekorcuZade Concept Hakkında Yapılan Yorumlar

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Ücretsiz Projelendirme ve Mimari Hizmet İçin Bizimle İletişime Geçin

0312 356 74 88

ulubey mahallesi taşdelen caddesi no 102 Altındağ/ANKARA

Pazartesi - Pazar: 09:00 - 21:00

ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN İRTİBATA GEÇİN

Error: Contact form not found.